Sveika gyvensena ir 5 naudingiausi eteriniai aliejai

Standartinis

Sveika gyvensena

Sveika gyvensena reiškia ne tik sveiką mitybą ar sportą. Sveika gyvensena aprėpia ir tai, kaip pasirūpinti, kad namuose būtų naudojami natūralūs ir sveiki produktai, kurie yra itin efektyvūs ir lengvai pritaikomi įvairioms situacijoms, todėl šįkart kalbėsiu apie eterinius aliejus.

Levanda. Levandų aliejus turi malonų šviežių gėlių kvapą. Manau, tai jis yra visiškai svaiginantis. Be nuostabaus kvapo jis yra universaliausias iš visų eterinių aliejų. Terapiškai levandų aliejus turi raminantį efektą, kuris daro stebuklus tiems, kurie kenčia nuo nerimo. Mediciniškai, jis gali būti naudojamas kaip antiseptikas ir skausmui sumažinti, nuraminti nedideliems nudegimams, vabzdžių įkandimams ir raumenų arba sąnarių skausmas.
Pipirmėčių. Pipirmėčių aliejus turi stimuliuojančią galią, nes jis turi mentolio. Ši medžiaga yra nuostabi. Ne tik veiksmingai žadina psichikos aštrumą, tačiau ji gali būti naudojamas siekiant palengvinti galvos skausmą, migreną, virškinimo trakto sutrikimus, ramina skausmingus raumenis.
Eukalipto. Šis aliejus turi labai gaivų ir švarų aromatą, jis tikrai atveria kvėpavimo takus. Eukalipto aliejus yra anti-viskas, ir kai tai yra geras dalykas. Tai yra natūralus antibakterinis, priešgrybelinis, antimikrobinis, antivirusinis, ir anti-uždegimininis aliejus. Jį geriausia naudoti kvėpavimo takų problemoms spręsti. Jis tinka nuo peršalimo, kosulio, astmos, raumenų skausmui mažinti, padeda, jei yra psichikos išsekimas, dantų priežiūrai.
Citrinos. Su savo pakiliu ir šviežiu kvapu, citrinų aliejus gali padėti atsikratyti blogų minčių ir padidinti koncentraciją ir protinę sąmoningumą. Taip pat turi antiseptinių ir antigrybelinių galių.
Arbatmedžio. Plačiai paplitęs alternatyvios medicinos srityje, nes arbatmedžio aliejus yra nuostabus! Be visiems gerai žinomo antibakterinio, antivirusinio poveikio, jis puikiai tinka sumažinti riebias odos išskyras.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s